RODO – zmiany w prawie ochrony danych osobowych

WARSZTATY

8 września 2017 r., Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa

 

25 maja 2018 roku wejdzie w życie rozporządzenie, które zaostrzając politykę ochrony danych osobowych nałoży na przedsiębiorców szereg nowych wymogów i obowiązków. Mimo, że na przygotowanie się do zmian pozostaje blisko rok, to widmo surowych kar za niewdrożenie rozwiązań już teraz motywuje do rozpoczęcia prac w tym zakresie.

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach, które przygotują Państwa na nowe wyzwania! W ich trakcie będą mieli Państwo nie tylko możliwość poznania obszarów najnowszych zmian, ale i przeanalizowania konkretnych przypadków!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, o czym poinformuje osobę zgłaszającą w odrębnej wiadomości mailowej.

 

Ważne zagadnienia

 • Nowa rola Inspektora Ochrony Danych Osobowych
 • Wysokość i zasady wymierzania kar
 • privacy by design i privacy by default
 • Nowy obowiązek prowadzenia rejestru czynności przetwarzania danych osobowych
 • Zasady transferu danych poza UE i do USA

 

 • Zapraszam do kontaktu!
  Joanna Jamka, MBA Dyrektor ds. konferencji,
  Członek Zarządu
  kom. +48 500 161 297

Program warsztatów

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalejzwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania napisz do nas!