IV Process & Operation Excellence Summit

Human touch, agile, RPA

20-21 listopada 2019, Airport Hotel Okęcie, Warszawa

Specjalnie na tę okazję zaprosiliśmy ekspertów, by mogli podzielić się swoim wieloletnim, bogatym doświadczeniem i pokazać najlepsze praktyki. Swoimi case studies podzielą się: Eltel Networks, Capgemini Business Services, AkzoNobel, Getin Noble Bank, Ringier Axel Springer Polska, COTY, mBank, Pratt&Whitney Kalisz, Santander Bank Polska, Lufthansa Global Business Services, Whirlpool, KMD Poland, Nexteer Automotive Poland, Schaeffler Global Services, CBRE Corporate Outsourcing Business Services.

 

FORMUŁA PRAKTYCY-PRAKTYKOM

W związku z formułą praktycy-praktykom, będziesz miał okazję zadać pytania oraz wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z przedstawicielami innych firm.

DLA KOGO?

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli różnych branż odpowiedzialnych za zarządzanie procesami operacyjnymi, liniami biznesowymi, przede wszystkim dyrektorów i kierowników ds.: operacyjnych, zarządzania procesami, process improvement, continuous improvement/ciągłego doskonalenia, business excellence, lean, analizy danych.

 

  • Agile w poprawie procesów w firmie
  • Design Thinking & Customer expectations
  • Od Continuous Improvement do Continuous Innovation
  • Rola przywództwa w transformacji biznesowej
  • RPA journey in CBRE BSO
  • Ludzie ponad proces - walcząc ze skutkami ubocznymi Lean'u Six Sigmy i innych mantr
  • Zarządzanie procesami ze strony klienta – Global Business Services

 

 

Prelegenci

 

 

 

Jak osiągnąć doskonałość operacyjną w erze 4.0 pod takim hasłem odbyła się kolejna, trzecia już edycja, Process & Operation Excellence Summit.

Wydarzenie przyciągnęło grono ponad 100 praktyków w tym m.in. dyrektorów firm  produkcyjnych i usługowych, kierowników operacyjnych oraz osób odpowiedzialnych za ciągłe doskonalenie procesów.

 

 

Pliki do pobrania

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalej zwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.