Zgłoś udział
Innowacje w utrzymaniu ruchu
15-16 czerwca, Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa

Zostań Partnerem

Pozyskaj nowe leady! Wzmocnij swój wizerunek eksperta i lidera! Pochwal się case studies z wdrożenia i pokaż jak Twoje rozwiązania wspierają biznes!

ZOSTAŃ PARTNEREM

spotkania praktyków

„Innowacje w utrzymaniu ruchu”!

Bądź z nami 15-16 czerwca w Warszawie i buduj relacje z przedstawicielami czołowych firm z naszego rynku! W jednym miejscu i czasie spotkasz szerokie grono praktyków i decydentów w obszarze produkcji i utrzymania ruchu.

Pokaż jak Twoje rozwiązania idą z duchem Industry 4.0 i wspierają nowoczesne parki maszynowe!

PRELEKCJA

Pokaż swoje kompetencje i doświadczenia w ramach prelekcji. Zaprezentuj case studies z wdrożenia. Zaproś do wspólnego wystąpienia swojego Klienta!

Zapytaj

STOISKO

Bądź dostępny dla potencjalnych Klientów w trakcie przerw! Bądź zawsze tam gdzie odbywają się najbardziej zażarte dyskusje – w kuluarach!

Zapytaj

MATCHMAKING

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejszym miernikiem skuteczności Konferencji są LEADY! Pomożemy Ci w dotarciu do właściwych osób! Powiedz nam z kim chcesz się spotkać, a my zajmiemy się RESZTĄ – potwierdzimy i przygotujemy harmonogram gwarantowanych spotkań, a na samym wydarzeniu zadbamy żeby doszły one do skutku!

Zapytaj

BRANDING

Zadbamy o odpowiednie wyeksponowanie Twojego brandu – w standardzie do pakietu dostaniesz od nas tytuł Partnera oraz pełen branding na materiałach promocyjnych i konferencyjnych. Jesteśmy również otwarci na NIESTANDARDOWE działania – materiały contentowe, dedykowany mailing do uczestników, a może chcesz wzmocnić swój wizerunek poprzez zorganizowanie koktajlu dla Uczestników/Prelegentów?

Zapytaj

WYCENA INDYWIDUALNA

Każdy pakiet partnerski staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji tak, abyś w pełni efektywnie wykorzystał czas spędzony na wydarzeniu. Wybierz te elementy, które są dla Ciebie najbardziej istotne – przygotujemy pakiet „szyty na miarę”!

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my Ci to dostarczymy!

Nie czekaj! Już dziś wybierz pakiet dla siebie! Zrealizuj swoje cele biznesowe razem z Trio Conferences!

Kontakt
Robert Szpindler
Business Development Manager