Prelegenci

 • Karolina Barcewicz Communication and Public Affairs Director, East Europe Region Danfoss Poland

  Odpowiada za komunikację i public affairs w 17 krajach Regionu Europy Wschodniej. Nawiguje działania związane z komunikacją do pracowników, media relations, thought leadership oraz spójnością wizerunku marki. Jest członkiem public affairs leadership team wytyczając kierunki pracy globalnych zespołów. Wcześniej pracowała w agencjach PR m.in. dla takich marek jak: Ryanair, Telewizja Nowej Generacji N, 4fun.tv, Kompania Piwowarska, L’Oreal czy Renault.

 • Katarzyna Fraś Kierownik Zespołu Komunikacji TAURON Polska Energia

  Od początku swojej kariery zawodowej związana z Grupą TAURON. Od 2016 r. odpowiada za komunikację wewnętrzną i CSR w TAURON Polska Energia, a od września 2018 r. kieruje Zespołem Komunikacji, który dodatkowo nadzoruje także komunikację zewnętrzną, PR oraz strategię marki w Grupie TAURON. Absolwentka energetyki oraz zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

 • Maja Gojtowska Founder of Gojtowska.com

  Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 10-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Jest współautorką strategii komunikacyjnych dla takich firm jak: MAKRO Cash and Carry Polska S.A., Grupa Pracuj czy TRUMPF Huettinger. Prowadziła z szkolenia z employer brandingu i budowy marki osobistej dla takich firm jak: Mostostal Warszawa, Assecco SSC, Link4 czy PWN. Specjalizuje się w employer brandingu i komunikacji w obszarze rekrutacji i HR. Entuzjastka i moderatorka metody Design Thinking. O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na stronie www.gojtowska.com.

 • Małgorzata Janikowska Former Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, obecnie Carlsberg Polska Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

  Posiada ponad 10 lat doświadczenia z zakresu komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej i wizerunkowej, w tym budowania wizerunku firmy jako pracodawcy. Uczestniczyła w licznych projektach związanych z tworzeniem oraz wdrażeniem strategii z zakresu komunikacji. Do końca 2018 roku odpowiadała za kształtowanie i realizację strategii komunikacji wewnętrznej oraz employer brandingowej w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Wcześniej doświadczenie zdobywała pracując m.in. w międzynarodowej firmie Leroy Merlin Polska.

 • Anna Jarzębowska Kierownik Ds. Komunikacji Wewnętrznej i CSR Żabka Polska

  Od 2015 r. związana ze spółką Żabka Polska. Początkowo jako Kierownik Działu PR, obecnie Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej i CSR w Dziale Spraw Korporacyjnych. Odpowiada za komunikację sieci z franczyzobiorcami, współpracownikami i pracownikami oraz rozwój działań CSR spółki. Z handlem detalicznym przygodę zawodową rozpoczęła 8 lat temu w jako manager ds. komunikacji stowarzyszenia ECR Polska. Z komunikacją marketingową, w tym również wewnętrzną, związana jest od początku swojej kariery zawodowej, pracując m.in. w dziale marketingu Starego Browaru w Poznaniu, agencji reklamowej i agencji PR.

 • Aleksandra Leszczyńska Rzecznik Prasowy Grupa AXA w Polsce

  Od 20 lat związana z komunikacją w biznesie i zarządzaniem ryzykiem utraty reputacji. Stała na czele działów komunikacji w HSBC Banku i Grupie AXA w Polsce. Obecnie pełni rolę rzeczniczki prasowej Grupy AXA w Polsce i doradza organizacjom w zakresie komunikacji opartej o empatię i filozofię głębokiej demokracji.

 • Karolina Łuczak Kierownik Biura Prasowego i Komunikacji Wewnętrznej Provident Polska

  Z Providentem związana od 2013, gdzie zaczynała pracę koordynując projekty public relations, następnie zaczęła kierować Biurem Prasowym, a od początku 2018 roku również komunikacją wewnętrzną. Wcześniej odpowiadała za komunikację i CSR spółek z grupy ING – ING Lease, ING Car Lease (obecnie Alphabet, Grupa BMW), ING Commercial Finance. Swoją przygodę z finansami rozpoczęła pracując w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali. Poza finansami, interesuje się modą, regularnie chodzi na siłownię, biega, choć wciąż nie lubi, uwielbia Hiszpanię.

 • Katarzyna Maciejewska Employer Branding Manager Grupa Hotelowa Orbis i Accor Hotels

  Od ponad 10 lat związana z PR i marketingiem. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i we Włoszech realizując projekty w zakresie komunikacji dla firm m.in. z branży IT i finansowej. Obecnie wspiera dział T&C w Polsce m.in. w zakresie employer brandingu i komunikacji wewnętrznej. Absolwentka prawa i dziennikarstwa oraz podyplomowych studiów w zakresie zarządzania projektami.

 • Ireneusz Mirgos Współzałożyciel WEEKLY.PL

  Od 20 tworzy produkty i usługi cyfrowe dla biznesu. Twórca pionierskiej aplikacji mobile-learningowej wprowadzonej na rynek wspólnie z wydawnictwem Nowa Era. Od 4 lat rozwija WEEKLY.PL – dostarczając narzędzia i usługi dla największych firm telekomunikacyjnych, finansowych i ubezpieczeniowych, m.in.: Orange, PZU, UNIQA, Provident.

 • Marta Miszczuk Radca Prawny, Rzecznik Patentowy Kancelaria Affre & Wspólnicy Sp. K.

  Posiada ponad 12 lat doświadczenia w prawie własności przemysłowej oraz w prawie konkurencji. Doradza w zakresie kształtowania systemów dystrybucji, w tym przedsiębiorcom posiadającym pozycję dominującą. Ocenia działania przedsiębiorców pod kątem praktyk antymonopolowych oraz czynów nieuczciwej konkurencji. Zajmuje się też zagadnieniami na styku prawa ochrony konkurencji i praw własności przemysłowej, tj. ograniczenia dalszej odsprzedaży. Pomaga firmom wdrożyć odpowiednie procedury ochrony danych osobowych. Szkoli i audytuje przedsiębiorców w zakresie nowych obowiązków wprowadzonych przez RODO. Absolwentka Podyplomowego Studium Prawa Własności Przemysłowej na Uniwersytecie Warszawskim.

 • Michał Sikora Kierownik ds. Komunikacji Tesco Polska

  Od ponad 10 lat odpowiedzialny za obszar komunikacji korporacyjnej w Tesco Polska, jednej z czołowych sieci handlowych w kraju. Swoją karierę rozpoczynał od stanowisk związanych z komunikacją wewnętrzną, by następnie zdobywać doświadczenie w komunikacji do mediów i interesariuszy zewnętrznych. Obecnie koordynuje całość działań komunikacyjnych firmy, będąc również jej rzecznikiem prasowym.

 • Dawid Zielkowski Internal Communication Specialist Morpol

  Od początków pracy zawodowej związany z komunikacją i mediami, najpierw jako dziennikarz wrocławskiej redakcji Gazety Wyborczej, potem jako rzecznik prasowy w instytucjach publicznych. Od czerwca 2015 r. pełni funkcję specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej w Grupie Morpol będącej pracodawcą dla ok. 4500 ludzi w Europie i na świecie. Na co dzień Dawid jest odpowiedzialny za prowadzenie komunikacji wewnętrznej do ok. 4000 pracowników zatrudnionych w polskich spółkach należących do Grupy. Absolwent Stosunków Międzynarodowych oraz Komunikacji Społecznej i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim.