Zgłoś udział
VI Polish Manufacturing Excellence Summit
24-25 września, Airport Hotel Okęcie, Warszawa

Prelegenci

Adrian Dymek
Carlsberg
Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia
Ponad 10 lat pracy w Carlsberg Polska. Doświadczenie w produkcji zdobywałem jako operator oraz lider. Obecnie zajmuję się doskonaleniem procesów w Browarze Okocim. Jestem urodzonym optymistą, który uwielbia próbować nowych rzeczy i odkrywać samego siebie. W życiu najbardziej inspiruje mnie mój syn, który z olbrzymim entuzjazmem i zaangażowaniem uczy się nowych rzeczy i codziennie udowadnia mi, że zawsze można coś zrobić w łatwiejszy sposób. Podczas konferencji wspólnie z moim kolegą Krzysztofem Kokoszką opowiemy o tym w jaki sposób zmieniliśmy podejście do utrzymania ruchu na naszej strategicznej linii rozlewniczej oraz o tym jak zbudować silny i zmotywowany zespół.

Krzysztof Kokoszka
Carlsberg Polska
Kierownik Obszaru Pakowania
Od 14 lat pracuje w Carlsberg Polska, doświadczenie na produkcji zdobywałem jako operator oraz lider. Obecnie zarządzam linią priorytetową w Browarze Okocim. Aktywnie poszukuję nowych rozwiązań, które są pomocne w codziennej pracy. Wraz z moim zespołem wychodzimy naprzeciw wyzwaniom na drodze do osiągania naszych celów. Prywatnie wolny czas staram się spędzać z rodziną oraz hobbistycznie zajmuję się stolarstwem.
Z Adrianem Dymkiem opowiemy o zmianach, które wdrożyliśmy w Dziale Pakowania Browaru Okocim w Brzesku.

Łukasz Sęczkowski
Werner Kenkel
Continuous Improvement Engineer
Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku mechatronika oraz Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule Aachen, doktorant na Akademii Górniczo-Hutniczej. W Werner Kenkel zajmuje się optymalizacją systemów produkcyjnych oraz wdrażaniem rozwiązań usprawniających procesy produkcyjne, wpływające na poprawę wskaźników wydajnościowych.
Doświadczenie zdobywał u światowych liderów w branży FMCG: Nestlé, Unilever, Heineken. Zawodowe zainteresowania skupiają się na rozwoju systemów produkcyjnych oraz narzędzi powiązanych z koncepcją przemysłu 4.0.

Krzysztof Badowski
Keller Polska
Koordynator wdrożenia poprawy efektywności produkcji w EMEA
Swoje 15 letnie doświadczenie zawodowe zasadniczo związane z procesami utrzymania i zarządzania parkiem maszynowym zdobywał w firmach STRABAG/BMTI oraz Keller Polska.
Przygodę z Lean Management rozpoczął w 2013 roku stawiając pierwsze kroki przy wdrożeniu głównych filarów TPM w Dziale Sprzętu i Logistyki oddziału Keller w Polsce.
Pozytywne przyjęcie w pozostałych strukturach firmy oraz opracowana strategia rozwoju projektu oparta na doskonaleniu w procesach Equipment Managementu pozwoliły rozszerzyć obszar jego działania na Europę, Bilski Wschód oraz Afrykę (EMEA). Lider projektów R&D, trener, koordynator akcji aktywnego wsparcia jednostek biznesowych, zagorzały zwolennik wewnętrznego Networkingu i wymiany Know-how. Uhonorowany przez firmę BalticBerg tytułem Oficera Przemysłu w kategorii „Doceniony przez przemysł” za ciekawe projekty i poświęcenie w realizacji celów organizacji przemysłowych. Wyróżniony za międzynarodowe dokonania w obszarze zarządzania majątkiem i utrzymania ruchu firmy Keller w VI edycji programu Supply Chain Designer organizowanego przez Euro Logistics.
Członek zarządu i sekretarz w Polskim Stowarzyszeniu Zarządzania Majątkiem i Utrzymania Ruchu (PAMMS). Absolwent wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.


Tomasz Pałka
Novartis
Dyrektor Produkcji
Paweł Łęciński
Bunge
BEU Predictive Maintenance SME and Realibility Lead Nort-Central Europe II
Od 2010 r. związany jest z firmą ZT Kruszwica S.A., zwycięzcą konkursu Fabryka Roku 2016. Przez lata, wraz z całym zespołem zrewolucjonizował podejście do utrzymania ruchu w swoim zakładzie.
Kierował też budową nowego zakładu spółki we Włoszech oraz odpowiadał za wdrożenie w nim pełnej strategii UR. Praktyk RCM. Posiada również uprawnienia diagnostyczne (level 2) Brytyjskiego Instytutu Badań Nieniszczących (BINDT). Jest laureatem wielu krajowych i międzynarodowych nagród branżowych, w tym CMRP of the Year w USA. Obecnie, w ramach koncernu odpowiada za 7 zakładów w regionie Europy Północno-Centralnej. Pełni też funkcję eksperta ds. PdM dla regionu BEU. Absolwent Politechniki Opolskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Politechniki Wrocławskiej.Wiktor Horszwald
Zalando Lounge
Kierownik Utrzymania Ruchu,
Przygodę z działem technicznym rozpoczął w Michelin Polska, gdzie przez 10 lat zbierał doświadczenie w różnych zakładach w Polsce, jak i we Francji. Swoją wiedzę poszerzał prowadząc międzynarodowe projekty instalacji nowych maszyn oraz usprawniania istniejących procesów. Spojrzenie jakościowe zdobył koordynując metodę nadzoru charakterystyk produktów przez kontrolę parametrów procesu. W ramach doskonalenia warsztatu poznał specyfikę FMCG w Tchibo Manufacturing Poland. Aktualnie kierownik utrzymania ruchu w kolejnej, nowej dziedzinie – logistyce, w której jednym z głównych wyzwań było zrekrutowanie i zbudowanie zespołu działu technicznego. Absolwent Politechniki Gdańskiej, na kierunku Automatyka i Robotyka.
Przemysław Szczepaniak
Winkelmann
Maintenance Manager
Od 12 lat związany z działem Utrzymania Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych organizacjach głównie z branży motoryzacyjnej m.in. Toyota Motor Manufacturing Poland, Mando Corporation, Cooper Standard, Winkelmann. Przeszedł przez poszczególne stopnie kariery od inżyniera do kierownika Utrzymania Ruchu.
Absolwet Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Przemysłowych Systemów Robotyki i Automatyki na wydziale Informatyki Politechniki Poznańskiej.


Stanisław Galas
Analytics Project Coordinator, HiProMine
former TPM Coordinator at Unilever
Konsultant od ponad 10 lat związany z optymalizacją procesów, projektowaniem systemów zarządzania parkiem maszynowym, systemów planistycznych oraz metodyk zbierania i analizy danych. Wdrażał strategie Lean i tpm dla klientów z branży produkcyjnej, farmaceutycznej, FMCG i poligraficznej.