Zgłoś udział

Zgłaszam udział w
VI-Polish-Manufacturing-Excellence-Summit

Koszt uczestnictwa 1 osoby wynosi 1695 zł netto.

1
Uczestnik
2
Płatnik
3
Podsumowanie
4
Płatność
5
Podziękowanie

Koszt uczestnictwa

Poniżej prezentujemy kalkulację uczestnictwa zgłoszonych osób.

Liczba osób:
Cena:
Koszt łączny:

Forma dostarczenia faktury

Faktura VAT zostanie wygenerowana i dostarczona po dokonaniu płatności.

  
* Pola wymagane

Dane wysyłkowe

Jeśli dane korespondencyjne są inne niż wskazane w danych płatnika, prosimy o ich zmianę.

Sprawdź dane

Poniżej znajdują się dane wszystkich uczestników i osoby zgłaszającej. Proszę sprawdzić ich poprawność. Dane można zmienić klikając w link Edytuj.

Koszt uczestnictwa

Pełen koszt uczestnictwa dla wszystkich wyżej wymienionych uczestników wynosi:

Liczba osób:
Cena:
Rabat:
Koszt łączny:

Uwagi dodatkowe

Jeśli macie Państwo uwagi lub komentarze związane z uczestnictwem w wydarzeniu, to jest miejsce, by je wszystkie wpisać. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Administratorem danych osobowych jest spółka Trio Conferences sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Warszawie (00-739) przy ul. Stępińskiej 9. Więcej informacji o celach i sposobie przetwarzania danych znajdą Państwo w pkt. 7 naszego regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu przez Trio Conferences Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Sp. k., ul. Lipowa 4a, 20-027 Lublin w celu marketingu bezpośredniego polegającego na kierowanie na wskazany adres e-mail i numer telefonu ofert handlowych, newslettera, ankiet satysfakcji i zaproszeń na organizowane szkolenia.rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu przez Trio Conferences sp. z o.o. sp. k. w celu przekazywania informacji handlowych oraz marketingu bezpośredniego polegającego na kierowanie na wskazany adres e-mail i numer telefonu ofert handlowych, newslettera, ankiet satysfakcji i zaproszeń na organizowane szkolenia. Chcę otrzymywać oferty w tym: zaproszenia na szkolenia i wydarzenia, newsletter i ankiety satysfakcji od spółek z grupy Trio Advisory (www.trioadvisory.pl) oraz naszych partnerów biznesowych partnerów biznesowych.zwiń
przez e-mail:   
przez telefon:   
Chcę otrzymywać oferty w tym: zaproszenia na szkolenia i wydarzenia, newsletter i ankiety satysfakcji od spółek z grupy Trio Advisory (www.trioadvisory.pl) oraz naszych partnerów biznesowych. rozwiń
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu spółkom z grupy Trio Advisory z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 9, (www.trioadvisory.pl) oraz partnerom biznesowych Trio Conferences sp. z o.o. sp. k., których lista znajduje się na stronie wydarzenia w zakładce partnerzy w celu przekazywania informacji handlowych oraz marketingu bezpośredniego polegającego na kierowanie na wskazany adres e-mail i numer telefonu ofert handlowych, newslettera, ankiet satysfakcji i zaproszeń na organizowane szkolenia.zwiń
przez e-mail:   
przez telefon:   
Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, przesyłając informację na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem tej zgody.

Przelew tradycyjny

Jeśli płatność za uczestnictwo będzie dokonana przelewem tradycyjnym proszę wybrać tę opcję i wygenerować fakturę Pro Forma.

Płatnośc online

Proszę wybrać tę opcję, jeśli płatność za uczestnictwo ma być dokonana teraz przelewem elektronicznym lub kartą kredytową.

, dziękujemy za rejestrację!

Na wskazany w formularzu adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie rejestracji, oraz link do pobrania faktury pro forma. Bardzo prosimy o sprawdzenie poprawności wpisanych danych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół Trio Conferences.