Zgłoś udział
VI Polish Manufacturing Excellence Summit
24-25 września, Airport Hotel Okęcie, Warszawa

Zostań Partnerem

Pozyskaj nowe leady! Wzmocnij swój wizerunek eksperta i lidera! Pochwal się case studies z wdrożenia i pokaż, jak Twoje rozwiązania wspierają biznes!


ZOSTAŃ PARTNEREM

Bądź z nami 24-25 września w Warszawie i buduj relacje z przedstawicielami czołowych firm produkcyjnych z naszego rynku!


W jednym miejscu i czasie spotkasz Szefów i Dyrektorów Zakładów produkcyjnych, ekspertów i praktyków z obszarów m.in. lean czy continuous improvement.

Co roku, ponad 100 przedstawicieli branży produkcyjnej wymienia się najlepszymi praktykami i doświadczeniami z działań optymalizacyjnych oraz dyskutuje na temat rozwoju i wdrożeń technologii cyfrowych w swoich zakładach.

Ty też jesteś częścią tego biznesu, więc MUSISZ TU BYĆ!


Skorzystaj z naszego doświadczenia i zrealizuj swoje cele biznesowe!

Polish Manufacturing Excellence Summit to:


Polish Manufacturing Excellence Summit stało się jednym z najważniejszych spotkań praktyków obszaru produkcji na naszym rynku. Zobacz, jak było w latach poprzednich i przekonaj się, że nie może Cię tu zabraknąć:

Pokaż, że Ty też jesteś sprawcą 4. rewolucji przemysłowej i dołącz do grona naszych Partnerów! Oni byli z nami w latach poprzednich – do zobaczenia we wrześniu!

PRELEKCJA

Pokaż swoje kompetencje i doświadczenia w ramach prelekcji. Zaprezentuj case studies z wdrożenia. Zaproś do wspólnego wystąpienia swojego Klienta!

STOISKO

Bądź dostępny dla potencjalnych Klientów w trakcie przerw! Bądź zawsze tam gdzie odbywają się najbardziej zażarte dyskusje – w kuluarach!

MATCHMAKING

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejszym miernikiem skuteczności Konferencji są LEADY! Pomożemy Ci w dotarciu do właściwych osób! Powiedz nam z kim chcesz się spotkać, a my zajmiemy się RESZTĄ – potwierdzimy i przygotujemy harmonogram gwarantowanych spotkań, a na samym wydarzeniu zadbamy żeby doszły one do skutku!

Zapytaj

BRANDING

Zadbamy o odpowiednie wyeksponowanie Twojego brandu – w standardzie do pakietu dostaniesz od nas tytuł Partnera oraz pełen branding na materiałach promocyjnych i konferencyjnych. Jesteśmy również otwarci na NIESTANDARDOWE działania – materiały contentowe, dedykowany mailing do uczestników, a może chcesz wzmocnić swój wizerunek poprzez zorganizowanie koktajlu dla Uczestników/Prelegentów?

Zapytaj

WYCENA INDYWIDUALNA

Każdy pakiet partnerski staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji tak, abyś w pełni efektywnie wykorzystał czas spędzony na wydarzeniu. Wybierz te elementy, które są dla Ciebie najbardziej istotne – przygotujemy pakiet „szyty na miarę”!

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my Ci to dostarczymy!

Nie czekaj! Już dziś wybierz pakiet dla siebie! Zrealizuj swoje cele biznesowe razem z Trio Conferences!

Kontakt
Małgorzata Klimecka-Mateńczuk
Head of Sales Department