• Srebrni Partnerzy

  • Microsoft Polska

   Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą urządzeń i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.

   Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows, firma jest także liderem w zakresie cloud computing i jako jedyny dostawca posiada kompleksową ofertę infrastruktury, platformy programistycznej oraz aplikacji w chmurze obliczeniowej. Dbając o zapewnienie klientom bezpieczeństwa i poufności w tym modelu, firma jako pierwszy duży dostawca wdrożyła pierwszą na świecie międzynarodową normę poufności danych w chmurze ISO 27018.

   Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 100 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 500 osób w Polsce. Firma jest zaangażowana społecznie, dążąc do poszerzenia kompetencji cyfrowych poprzez inwestycje w rozwój edukacji informatycznej, wsparcie początkujących przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych. W 2014 firma przekazała na realizację tego celu w Polsce 478 milionów zł.

  • Predictive Solutions

   Od 25 lat wspieramy klientów w zwiększaniu efektywności ich działań poprzez wykorzystanie analizy danych. Dawniej pod szyldem SPSS Polska, teraz Predictive Solutions, pomagamy wykorzystywać dane i technologie analityczne, by spojrzeć w przyszłość i podejmować najlepsze decyzje:

   • dostarczamy narzędzia do gromadzenia i analizy danych, analiz predykcyjnych, big data,
   • tworzymy systemy dla wybranych obszarów biznesowych: AML, zapobieganie nadużyciom, windykacja, aCRM, zarządzanie obsługą spraw
   • wdrażamy technologie i oferujemy doświadczenie, wspierając klientów w osiąganiu celów biznesowych,
   • doradzamy i szkolimy w zakresie wykorzystania analizy danych.
 • Brązowi Partnerzy

  • CXstream

   Wspieramy firmy w osiąganiu wymiernych efektów biznesowych związanych z projektowaniem oraz poprawą doświadczeń ich klientów.

   W pracy łączymy lata praktyki i wiedzę z zakresu badań konsumenckich, technologii IT, doradztwa strategicznego oraz zarządzania procesami obsługowymi i sprzedażowymi.

   Jesteśmy liderem w obszarze badań satysfakcji za pomocą kiosków tabletowych umieszczanych w przestrzeni sklepowej. Pozostałe nasze usługi obejmują badania satysfakcji zintegrowane z CRM (tzw. badania pozdarzeniowe), projekty strategicznej diagnozy relacji klientów z marką oraz chmurowy system do zarządzania feedbackiem klienckim.

  • Westhill Consulting

   Działamy na rynku od 2004 roku, wdrażając rozwiązania doradcze i szkoleniowe. Wspieramy naszych Klientów w zarządzaniusprzedaży oraz obsłudze Klienta – dostarczając nowoczesne rozwiązania. Mamy pozytywnego bzika na punkcie poszkoleniowych wdrożeń.

   Odwołując się do wartości, podejmujemy się jedynie tych projektów, które dają rzeczywisty efekt.

   Jako jedni z niewielu w Polsce, nasze projekty szkoleniowo-doradcze posypujemy solą grywalizacji, co czyni je niezwykle skutecznymi oraz bardzo angażującymi.

   Nasze produkty, to m.in.:

   Szkolenia menedżerskie, Szkolenia sprzedaż i obsługa KlientaDoradztwo sprzedaż i obsługa Klienta oraz Doradztwo organizacyjne.

 • Partnerzy

  • Alfavox

   Alfavox, łącząc geniusz ludzkiego umysłu z najnowszymi osiągnięciami techniki, tworzy rozwiązania najwyższej jakości na europejskim rynku zaawansowanych platform dla systemów telekomunikacyjnych. Jako dostawca rozwiązań typu Customer Experience doskonale identyfikuje potrzeby współczesnego biznesu, biorąc za priorytet budowanie przewagi konkurencyjnej swoich klientów, uwzględniając przy tym ich wyjątkowość i indywidualizm. Alfavox dostarcza rozwiązania gwarantujące wzrost biznesu o 70% (w tym 4-krotny wzrost konwersji) oraz tworzące trwałe relacje.

   Systemy Alfavox, oparte o moduły Business Intelligence, Data Analytics oraz Machine Learning, zostały zaprojektowane tak, aby łatwo integrowały się z ekosystemem IT klienta, w tym z narzędziami takimi jak: CRM, ERP, Workflow.

   Firma specjalizuje się w systemach klasy Video Contact Center, Video Chat, Contact Center, Workforce Management, Predictive Dialer. Swoją ofertę kieruje do takich sektorów rynku jak: bankowość i finanse, outsourcing, call center, biura obsługi klienta, energetyka i gazownictwo, administracja, służba zdrowia i inne.

  • Focus Telecom Polska

   Focus Telecom Polska to innowacyjna spółka technologiczna założona w 2008 roku. Oferuje usługi do komunikacji biznesowej, świadczone w środowisku chmury cyfrowej (ang. cloud computing). Jej rozwiązania, głównie autorskie oprogramowanie Contact Center, są wykorzystywane w sprzedaży, obsłudze klientów oraz komunikacji wewnętrznej i zarządzaniu personelem.

   Firma jest liderem polskiego rynku w zakresie Business Automation & Communication. Jej usługi zyskują uznanie klientów i zdobywają nagrody (np. „najlepszy produkt dla biznesu 2014” w kategorii telekomunikacja czy „najlepszy produkty dla MSP 2015” w rankingu Gazety Finansowej). W związku z szybkim rozwojem, Focus Telecom dwukrotnie znalazł się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Z usług spółki skorzystało już ponad 2 tysiące firm.

   W firmie pracuje ponad 90 osób, w większości menedżerowie, którzy dysponują wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej oraz programiści specjalizujący się w projektowaniu systemów informatycznych.

  • Netwise

   Netwise S.A. to najlepszy integrator systemów CRM (Customer Relationship Management) i CEM (Customer Experience Management) opartych o technologie Microsoft (Microsoft Dynamics CRM) w Europie. Spółka jest najwyżej ocenianym polskim partnerem Microsoft z największą liczbą wdrożeń CRM, a w Europie Środkowej jest Numerem 1 spośród kilkuset partnerów Microsoft Dynamics z 32 krajów (ranking Microsoft Corp., 2015).

  • Freshmail

  • Trio Advisory

   W ramach doradztwa biznesowego pod marką Trio Advisory świadczymy zintegrowane usługi doradcze wspierające wzrost wartości firm. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania budujące wartość firmy poprzez efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim i finansami, redukcję ryzyka biznesowego oraz wsparcie w budowie efektywnych organizacji. Wyceniamy profesjonalnie każdy element biznesu.

 • Patronat Medialny

  • Klientomania

  • Forum Call Center