Partnerzy

 • Partner Robotic Process Automation

  • Rhenus Data Office Polska

   Rhenus Data Office jest sprawdzonym dostawcą nowoczesnych usług dla biznesu, specjalizując się w zarządzaniu dokumentami i informacją. Będąc częścią jednej z największych europejskich firm tej branży, mocno stawia na technologię, która coraz częściej decyduje o przewadze konkurencyjnej. W Polsce od 16 z sukcesem realizuje zadania w szerokim obszarze outsourcingu, zatrudniająca ponad 220 osób i obecna ze swoimi oddziałami w całym kraju, świadczy kompleksowe usługi zarówno lokalnie jaki dla Klientów zagranicznych. Jeden z prekursorów outsourcingu 3.0, oferujący automatyzację  i robotyzację powtarzalnych procesów operacyjnych i finansowych.

   Misja firmy to mistrzowskie wspieranie procesów biznesowych, oferowanych w siedzibach Klientów jak i poprzez własne Centrum Operacyjne (SSC i BPO) w którym pracę ludzi wspierają software roboty. Spółka posiada sieć innowacyjnych partnerów technologicznych (Robotic Process Automation, digital pen & e-signature, systemy workflow oraz BPM), doświadczonych konsultantów oraz wolne zasoby wdrożeniowe, dzięki czemu nie tylko skutecznie zwiększa wydajność procesów ale i umożliwia cyfrową transformację modeli biznesowych naszych Klientów.

   Rhenus Data Office uwolni Twoich pracowników od rutynowych zadań, aby mogli oni skoncentrować się na potrzebach klientów i analityce tak szybko zmieniającego się rynku. Więcej znajdziesz na www.rhenus-data.pl oraz www.robotydoroboty.pl

 • Brązowi Partnerzy

  • KS Industry Solutions

   KS Industry Solutions jest czołowym partnerem firmy Siemens Industry Software w Polsce. Firma dostarcza rozwiązania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM). KS Industry Solutions aktywnie uczestniczy w dostarczaniu rozwiązań PLM dla przemysłu samochodowego, lotniczego i maszynowego. Firma posiada certyfikowane zaplecze techniczne, umożliwiające wdrożenie oferowanych rozwiązań na najwyższym poziomie. Szeroki zakres portfolio jaki posiada firma umożliwia wsparcie przedsiębiorstw na różnych etapach działalności. Począwszy od projektowania produktu (CAD/CAM/CAE), poprzez symulację produkcji (projektowanie i optymalizacja fabryk i magazynów, programowanie robotów przemysłowych czy projektowanie ergonomicznych stanowisk pracy), kończąc na zarządzaniu danymi produktu na każdym z jego etapów (Teamcenter).

  • makeitright

   Spółkę makeitright powołano do życia w roku 2013 z polaczenia wiedzy i doświadczenia osób zaangażowanych w projektowanie, wdrażanie i rozwój procesów zarzadzania jakością systemów biznesowych oraz IT.

   Na tej bazie powstał podmiot oferujący rozwiązania oraz usługi w obszarze automatyzacji testów, robotyzacji procesów i business intelligence. Posiadamy szerokie doświadczenie zdobyte przez wiele lat przy pracy w projektach realizowanych w firmach i korporacjach działających na rynku polskim i zagranicznym w sektorze finansowym, teleinformatycznym, usługowym i produkcyjnym.

  • Siemens Industry Software

   Siemens – jako marka rozpoznawana na całym świecie – chce być strategicznym partnerem polskiej gospodarki, oferując innowacyjne usługi, produkty i rozwiązania, które pomagają klientom firmy w osiąganiu sukcesów w zakresie automatyki i techniki napędowej. Nasza oferta wciąż udoskonalonych i coraz bardziej technologicznie zaawansowanych produktów i usług dla przemysłu pozwala nam zaoferować rozwiązania doskonale dopasowane do specyficznych potrzeb poszczególnych sektorów produkcji. Dzięki inwestycjom oraz zarządzaniu rozwojem w skali globalnej możemy przedstawić naszym Klientom najnowocześniejszą na świecie ofertę automatyki i napędów przemysłowych.

   Branża Digital Factory & Process Industries and Drives reprezentuje kompetencje Siemensa w zakresie innowacyjnych i przyjaznych środowisku kompleksowych rozwiązań dla przemysłu. Oferując produkty i systemy automatyki, sterowanie przemysłowe, technologie napędów, technikę kontrolno-pomiarową, technikę łączeniową, jak również oprogramowanie dla przemysłu, wyposaża także przedsiębiorstwa w to, czego potrzebują na każdym etapie działania od projektowania, przez rozwój i produkcję, po kompleksowe dostawy i realizowaną z powodzeniem obsługę serwisową.

 • Partner

  • Trio Advisory

   Trio Advisory polska firma doradcza od ponad 16 lat świadcząca profesjonalne usługi B2B, będąca częścią Grupy Trio Management. Swoim Klientom oferuje sprawdzone i kompleksowe rozwiązania w zakresie planowania sprzedaży i produkcji (S&OP – ang. Sales and Operational Planning). Specjaliści Trio Advisory są w stanie pomóc w zredukowaniu wszelkiego rodzaju strat, jakie wynikają z tytułu złej struktury zamówień, nadprodukcji czy zatorów w procesie produkcji. Firma w zależności od specyfiki Klienta stosuje zarówno tradycyjne metody zarządzania produkcją, jak i innowacyjne narzędzia oparte o sztuczną inteligencję.

  • IPOsystem

   IPOsystem jest jednym z pierwszych na świecie narzędzi, które tworzą nową klasę systemów. Autonomiczne Systemy Decyzyjne (ang. Autonomous Decision System, ADS, niem. Autonomes Entscheidungssystem) wykorzystując algorytmy sztucznej inteligencji, samodzielnie (autonomicznie) i bezpośrednio sterują produkcją. IPOsystem, bez udziału planistów i osób dozoru bezpośredniego(!) na halach produkcyjnych, podejmuje optymalne decyzje dotyczące kolejności realizacji i doboru zasobów dla poszczególnych czynności technologicznych. System na bieżąco, samodzielnie zarządza pracą pracowników i maszyn, uwzględniając w czasie rzeczywistym wszystkie zmiany dotyczące stanu tych zasobów i aktualnej sytuacji na hali produkcyjnej. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od przyjętych założeń, system bezzwłocznie, w przeciągu kilku sekund, wprowadza korekty i dokonuje dodatkowych optymalizacji.

 • Patronat medialny

  • BPMstandard

  • Procesowcy.pl