Event Management

 • Eventy skierowane do Klientów indywidualnych
 • Eventy biznesowe konferencje, szkolenia, bankiety...
 • Ambient działania niestandardowe

Jacy jesteśmy i czym się kierujemy?

Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem, które motywuje nas do działania, napędza naszą kreatywność, wyzwala twórcze myślenie i pozytywną energię. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie są dla nas końcem i początkiem realizacji każdego wydarzenia oraz przepisem na sukces. Wierzymy, że wzajemne zaufanie i sprawna komunikacja są podstawą owocnej i przyjemnej współpracy.

Jak pracujemy?

W naszej pracy najważniejsze są dla nas, zadowolenie Klienta (promienny uśmiech, gdy gasną światła i spada poziom adrenaliny) oraz pełna realizacja założonych celów biznesowych i wizerunkowych.


Aby zrealizować i jedno, i drugie współpraca z nami obejmuje:
 • dokładną analizę potrzeb Klienta
 • opracowanie koncepcji wiodącej dla wydarzenia i strategii komunikacyjnej
 • przedstawienie opracowanych projektów realizacji „big idea”
 • opracowanie szczegółowego scenariusza dopasowanego do charakteru wydarzenia, założonych celów i zaproszonych gości
 • całościową realizację wydarzenia począwszy od techniki scenicznej, scenografii, multimediów, zapraszania artystów, konferansjerów itp. (zajmujemy się kompleksowo sprawami formalnymi w tym negocjowaniem i podpisaniem umowy)
 • catering
 • obsługę odpowiednio przeszkolonego i sprawdzonego personelu promocyjnego (hostessy, supervisorzy, animatorzy)
 • pełną dokumentację z realizacji wydarzenia (foto i/lub wideo)
 • koordynację wszystkich działań oraz pełen nadzór nad przebiegiem wydarzenia
 • opracowanie raportu

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku szczególnie w zakresie organizacji i obsługi eventów biznesowych w tym: konferencji (tematycznych, prasowych, naukowych), szkoleń, warsztatów, bankietów, koktajli oraz kameralnych śniadań i lunchy połączonych z dyskusją lub debatą i realizowanych dla najwyższego szczebla kadry menedżerskiej dużych i średnich firm.
W trakcie wydarzeń o kameralnym charakterze, skierowanych do Klientów biznesowych, zapewniamy dobór odpowiedniego miejsca (miejsca typowe, jak również niestandardowe przestrzenie), opracowanie harmonogramu godzinowego spotkania, wybór menu, wystrój i oprawę florystyczną oraz wszelkie inne elementy (np. multimedia, obsługa techniczna itp.). W przypadku konferencji z udziałem zagranicznych gości specjalnych dysponujemy zespołem tłumaczy, których wiedzę i kwalifikację przetestowaliśmy podczas naszych wydarzeń oraz, oczywiście, niezbędnym sprzętem. Naszym atutem jest doświadczenie w aranżacji spotkań typu face to face, w trakcie których zapewniamy oprogramowanie w postaci panelu networkingowego oraz pomoc w bezpośrednim umawianiu spotkań podczas wydarzeń.

Kontakt

Jeśli szukasz nietuzinkowego pomysłu na realizację eventu, zależy Ci aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i profesjonalnie zrealizowane bez niepotrzebnego stresu i nieprzespanych nocy. Napisz do nas!
 • Joanna Jamka, MBA Dyrektor ds. konferencji j.jamka@trioconferences.pl kom. +48 500 161 297

  [recaptcha]

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać udzielone poniżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłana na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl.
  Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
  Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. z siedzibą w Warszawie (00-739), z siedzibą przy ul. Stępińskiej 9.
  Dane osobowe zbierane są w celu możliwości realizacji kontaktu, obsługi klienta, umowy, działań marketingu bezpośredniego (e-mailing, newslettery) oraz przedstawiania ofert handlowych.
  Zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pan/i prawo do wglądu do swoich danych oraz poprawiania ich treści a także odwołania zgody na ich przetwarzanie.
  Podanie danych jest dobrowolne.
  Obowiązek informacyjny znajdą Państwo w paragrafie 7 naszego regulaminu.

  Cel bez planu działania jest tylko pobożnym życzeniem

  ~Antoine de Saint-Exupery