Kontakt

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych wydarzeniach? A może chcesz przekazać nam swoją sugestię co do tematów, które warto zrealizować w formule warsztatów? Niezależnie od tego w jakiej sprawie szukasz kontaktu - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

[recaptcha]

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać udzielone poniżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłana na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl.
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
 
 
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. z siedzibą w Warszawie (00-739), z siedzibą przy ul. Stępińskiej 9
Dane osobowe zbierane są w celu możliwości realizacji kontaktu, obsługi klienta, umowy, działań marketingu bezpośredniego (e-mailing, newslettery) oraz przedstawiania ofert handlowych.
Zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pan/i prawo do wglądu do swoich danych oraz poprawiania ich treści a także odwołania zgody na ich przetwarzanie.
Podanie danych jest dobrowolne.
Obowiązek informacyjny znajdą Państwo w paragrafie 7 naszego regulaminu.


Trio Conferences Spółka z ograniczona odpowiedzialnością S.K.
ul. Lipowa 4a 20-027 Lublin
Tel: +48 (22) 45 25 100 Fax: +48 (22) 444 78 34
E-mail: kontakt@trioconferences.pl