O Nas

Specjalizujemy się w tworzeniu najwyższej klasy wydarzeń biznesowych: konferencji, kongresów ​i warsztatów. Jako niezależny organizator angażujemy do roli prelegentów Ekspertów z Polski zagranicy, reprezentujących sektor prywatny, przedstawicieli Stowarzyszeń i Izb Gospodarczych, znanych pracowników naukowych, przedstawicieli firm badawczych. Nasze wydarzenia przygotowujemy bezpośrednio w kontakcie z Państwem, tak aby w pełni zaspokoić potrzeby związane z aktualizacją wiedzy, poznaniem najnowszych trendów ​i rozwiązań, pozwalających na budowanie wartości firmy i przewagi konkurencyjnej.

Trio Conferences to:

  • Konferencje/warsztaty Interaktywne spotkania w kameralnym gronie, w czasie których rozkładamy problem na części pierwsze i prezentujemy możliwe rozwiązania.
  • Szkolenia zamknięte Uszyte na miarę konkretnych potrzeb Państwa Organizacji wydarzenia, w trakcie których znakomici Eksperci pomagają rozwiązać specyficzne dla firmy problemy.
  • Event Management Niepowtarzalne wydarzenia, które budują silną relacje z marką, wzmacniają jej pozycję i rozpoznawalność na rynku łącząc w sobie elementy rozrywki z indywidualnie dostosowanym przekazem marketingowym. Profesjonalna obsługa eventów na każdym etapie realizacji.