Zostań partnerem

Dlaczego warto współpracować z Trio Conferences?

 • U nas spotkasz szerokie grono osób decydujących o rozwoju swoich działów, firm i sektorów
 • Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny spotkań i dostęp do aktualnych tematów nurtujących firmy
 • Przywiązujemy wyjątkową uwagę do budowania relacji biznesowych i tworzymy efektywne formy networkingu

Pakiety partnerskie zostały opracowane tak, aby zoptymalizować działania i maksymalnie wykorzystać obecność Partnera podczas wydarzenia.

Jak Trio Conferences wspiera swoich Partnerów?

 • Dostęp do strefy spotkań biznesowych face-to-face​
 • Partner wybiera osoby, z którymi chce się spotkać a nasi pracownicy ustalają czas spotkania i koordynują przepływ wszystkich informacji tak, aby Partner miał nie tylko ułatwione zadanie ale również zagwarantowaną liczbę spotkań.
 • Udział merytoryczny w formie wystąpienia, prowadzenia dyskusji panelowej lub warsztatu
 • W każdym wydarzeniu rezerwujemy dla Partnerów miejsce w programie i dajemy możliwość przedstawienia rozwiązań, które są inspiracją i wsparciem dla firm w ich działaniach w danym obszarze lub branży. Liczba miejsc jest ograniczona.​
 • Aktywny udział w wydarzeniu oraz szeroki networking

Partnerzy otrzymują w pakiecie określoną liczba uczestników, mogą również zaprosić swoich gości i aktywnie uczestniczyć w networkingu podczas przerw, lunchu, specjalnych stolików tematycznych, warsztatów, bankietu oraz w strefie spotkań face-to-face.

 • Targetowany branding​
 • Logo Partnera jest widoczne w każdym kanale komunikacyjnym związanym z danym wydarzeniem i wzmocnione jest elementami wizerunkowymi w miejscu wydarzenia (stoisko, roll-up, ulotki, gadżety).

obrazek

Wśród firm, które zaufały i współpracowały z nami są m.in.:

Dotrzyj do swojej grupy docelowej razem z Trio Conferences!

 • Pakiety partnerskie zostały opracowane tak, aby zoptymalizować działani i maksymalnie wykorzystać obecność Partnera podczas wydarzenia.
 • Z przyjemnością dostosujemy każdy z elementów oferty, aby każdy Partner mógł osiągnąć zamierzone cele biznesowe w ramach założonego budżetu.

Chcesz poznać ofertę dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami już teraz

  [recaptcha]
  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać udzielone poniżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłana na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl.
  Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
   
   
  Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. z siedzibą w Warszawie (00-739), z siedzibą przy ul. Stępińskiej 9.
  Dane osobowe zbierane są w celu możliwości realizacji kontaktu, obsługi klienta, umowy, działań marketingu bezpośredniego (e-mailing, newslettery) oraz przedstawiania ofert handlowych.
  Zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pan/i prawo do wglądu do swoich danych oraz poprawiania ich treści a także odwołania zgody na ich przetwarzanie.
  Podanie danych jest dobrowolne.
  Obowiązek informacyjny znajdą Państwo w paragrafie 7 naszego regulaminu.