Zgłoś udział
VIII Polish Business Analytics Summit
12-13 maja, hotel Airport Okęcie, Warszawa

Partnerzy

Silver Partner

Predictive Solutions

Od 25 lat wspieramy klientów w zwiększaniu efektywności ich działań poprzez wykorzystanie analizy danych. Dawniej pod szyldem SPSS Polska, teraz Predictive Solutions, pomagamy wykorzystywać dane i technologie analityczne, by spojrzeć w przyszłość i podejmować najlepsze decyzje:
  • dostarczamy narzędzia do gromadzenia i analizy danych, analiz predykcyjnych, big data,
  • tworzymy systemy dla wybranych obszarów biznesowych: AML, zapobieganie nadużyciom, windykacja, aCRM, zarządzanie obsługą spraw
  • wdrażamy technologie i oferujemy doświadczenie, wspierając klientów w osiąganiu celów biznesowych,
  • doradzamy i szkolimy w zakresie wykorzystania analizy danych.
Poznaj
Bronze Partner

3SOFT

Naszą misją jest pomaganie przedsiębiorstwom we wprowadzaniu podejścia Data-Driven Business.

Od ponad 15 lat wspieramy największe przedsiębiorstwa w uzyskaniu i utrzymaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wykorzystanie dedykowanych systemów informatycznych. Oferujemy rozwiązania z zakresu Artificial Intelligence, Data Management oraz Business Automation.

Projektujemy i uruchamiamy platformy informatyczne pozwalające gromadzić, przetwarzać i analizować duże zbiory danych. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla klientów z branży finansowej i retail.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji ponad 95-osobowego zespołu realizujemy zaawansowane technologicznie i biznesowo projekty, wydobywając z dużych zbiorów danych wartość biznesową.

Nasz sukces opieramy na wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów, podążaniu za mega trendami, ciągłym rozwoju i wykorzystaniu nowych technologii. Pozwala nam to utrzymać pozycję lidera w branży.

Wierzymy w biznesowy potencjał danych!

Poznaj
Bronze Partner

Elitmind

Elitmind jest polską firmą specjalizującą się w doradztwie i dostarczaniu całościowych rozwiązań dla Biznesu oraz IT związanych z Chmurą, Business Intelligence, Zaawansowaną Analityką i Big Data. Nasze doświadczenia oparte są głównie o duże i korporacyjne rozwiązania, wymagające wysokiej jakości i wydajności, niezawodności, skalowalności i przede wszystkim dostosowania do ciągle zmieniających się wymagań biznesu.

Jesteśmy Złotym Partnerem Microsoft w obszarze Analityki i Platformy Danych. Nasz zespół pracuje dla uznanych marek w Polsce i za granicą, oferując profesjonalne rozwiązania i produkty oraz najwyższą jakość usług.

Poznaj
Patronat

ACCA

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą menedżerów i specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. ACCA oferuje rozpoznawalne na całym świecie kwalifikacje przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać karierę w obszarze zarządzania, finansów i rachunkowości.
Poznaj