W tym roku wspierają nas:

 • Srebrni Partnerzy

  • Predictive Solutions

   Od 25 lat wspieramy klientów w zwiększaniu efektywności ich działań poprzez wykorzystanie analizy danych. Dawniej pod szyldem SPSS Polska, teraz Predictive Solutions, pomagamy wykorzystywać dane i technologie analityczne, by spojrzeć w przyszłość i podejmować najlepsze decyzje:

   • dostarczamy narzędzia do gromadzenia i analizy danych, analiz predykcyjnych, big data,
   • tworzymy systemy dla wybranych obszarów biznesowych: AML, zapobieganie nadużyciom, windykacja, aCRM, zarządzanie obsługą spraw
   • wdrażamy technologie i oferujemy doświadczenie, wspierając klientów w osiąganiu celów biznesowych,
   • doradzamy i szkolimy w zakresie wykorzystania analizy danych.
  • StatSoft Polska

   StatSoft Polska od ponad 20 lat specjalizuje się w analityce danych. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania analityczne, predykcyjne, optymalizacyjne, raportowe, BI, oparte na platformie Statistica i nie tylko. Znajdują one zastosowanie w każdej branży, m.in.: finansach, handlu, usługach, produkcji, administracji publicznej, medycynie, R&D. Świadczymy usługi w zakresie analizy danych (konsulting, wdrożenia i inne), organizujemy szkolenia i warsztaty.

 • Brązowi Partnerzy

  • Bisnode Polska

   Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz. Jest obecny w 19 krajach, gdzie zatrudnia 2 100 pracowników. Bisnode pomaga firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy. Podejmowanie trafnych decyzji umożliwia klientom poprzez inteligentne wykorzystanie danych. Oznacza to, że może połączyć, a następnie przeanalizować swoje dane, dane klientów oraz te generowane każdego dnia na świecie zwanymi Big Data.

   Więcej na: www.bisnode.pl 

  • Codec Polska

   Codec jest europejskim liderem w zakresie usług doradczych i wdrażania rozwiązań wspierających efektywność organizacji. Pełniąc rolę ogniwa łączącego strategię, controlling i nowoczesne technologie wspieramy naszych klientów w osiąganiu ich celów.

   Rozwiązania oferowane przez Codec umożliwiają podejmowanie decyzji opartych na solidnych informacjach oraz zarządzanie wydajnością korporacji. Oferujemy rozwiązania dla każdego poziomu cyklu zarządzania wydajnością: od zarządzania strategią, poprzez planowanie, budżetowanie, do generowania raportów i analiz realizacji. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie konsolidacji finansowej i zarządczej. Rozwiązania analizują dane i informacje na wskroś przedsiębiorstwa.

  • Lingaro

   Lingaro jest dynamiczną firmą działającą w obszarze Danych i Analityki. Naszą misją jest pomoc firmom zdobyć przewagę konkurencyjną poprzez szybsze, lepsze i mądrzejsze decyzje w oparciu o Dane i Analitykę.

   Nasza przewaga konkurencyjna jest zbudowana na zwinności i innowacyjności jak w start-up’ie oraz dojrzałości operacyjnej i doświadczeniu w pracy dla klientów klasy Enterprise.

   Firma została założona 10 lat temu w Warszawie przez zespół polskich menedżerów i konsultantów, którzy zdobyli doświadczenie pracując razem w międzynarodowych korporacjach informatycznych. Lingaro posiada imponujące doświadczenie zdobyte podczas pracy nad zaawansowanymi rozwiązaniami dla polskich i międzynarodowych klientów z listy Fortune 500.

   Zatrudniamy ponad 600 specjalistów w biurach w Warszawie, Lublinie, Stanach Zjednoczonych oraz na Filipinach. Działamy globalnie i mamy klientów na trzech kontynentach. Jesteśmy dumni z naszego wielokulturowego środowiska – mamy pracowników 14 narodowości mówiących w 14 językach.

  • SNP Poland

   SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

   W portfolio SNP znajdują się między innymi:
   • Innowacyjne projekty wdrożenia nowych rozwiązań i technologii SAP (m.in. S/4 HANA, baza danych in-memory SAP HANA)
   • Projekty SAP związane ze zmianami i transformacjami (reorganizacje, fuzje, przejęcia)
   • Nowe narzędzia do raportowania (hurtownia danych SAP BW/4HANA, platforma SAP Analytics Cloud i in.), wcześniej niedostępne z uwagi na ograniczenia technologiczne czy wydajnościowe.

 • Partnerzy

  • 3SOFT

   Naszą misją jest pomaganie przedsiębiorstwom we wprowadzaniu podejścia Data-Driven Business, poprzez oferowanie rozwiązań z zakresu Artificial Intelligence, Data Management oraz Business Automation.

   Od ponad 15 lat wspieramy największe przedsiębiorstwa w uzyskaniu i utrzymaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wykorzystanie dedykowanych systemów informatycznych. Projektujemy i uruchamiamy platformy informatyczne pozwalające gromadzić, przetwarzać i analizować duże zbiory danych. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla klientów z branży finansowej i retail.

   Nasz sukces opieramy na wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów, podążaniu za mega trendami, ciągłym rozwoju i wykorzystaniu nowych technologii. Pozwala nam to utrzymać pozycję lidera w branży.

   Wierzymy w potencjał biznesowy danych!

  • BI INSIGHT

   Na rynku działamy już od kilkunastu lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie we wdrażaniu dużych i bardzo dużych systemów wspomagających zarządzanie. Nasze szerokie kompetencje pozwalają nam na skuteczne pomaganie firmom w rozwoju i w rezultacie sprzedaży.

   Znajomość zagadnień z dziedzin technologicznych i umiejętność ich wykorzystania umożliwia nam pracę według najwyższych standardów.

   Od 2006 roku w BI Insight łączymy technologiczną wiedzę i rynkowe doświadczenie. Od początku działalności naszą misją w BI Insight jest projektowanie i wdrażanie rozwiązań bazując na własnych, nowoczesnych produktach oraz najnowszych technologiach informatycznych.

  • QBeeQ

   W QBeeQ zajmujemy się wprowadzanie firm do świata analityki danych i przekształcania ich na w organizacje oparte na danych. Legitymujemy się wieloletnim doświadczeniem w wspieraniu firm w ich podróży przez świat analizy danych, wspieramy zarówno firmy duże jaki mniejsze przedsiębiorstwa. W naszych działaniach przede wszystkim staramy się wprowadzić u naszych klientów nastawienie na podejmowanie decyzji biznesowych, w oparciu o solidne i całościowe analizy danych. Zespół QBeeQ jest również najstarszym partnerem Sisense na świecie, jednego z najbardziej innowacyjnych narzędzi BI na rynku. Połączenie doświadczenia QBeeQ, związanego z analiza danych w wielu rodzajach organizacji, wraz z platformą Sisense umożliwia nam osiąganie bardzo dobrych rezultatów i wspomaganie naszych klientów w jak najlepszym wykorzystaniu danych.

   Nasz zespół to konsultanci z wieloletnim doświadczeniem, a sama firma jest obecna na całym świecie, z biurami w Polsce, Izraelu oraz w Indiach. Jesteśmy również jednym z najlepiej ocenianych partnerów Sisense na świecie.

  • SkuteczneRaporty.pl

   SkuteczneRaporty.pl jest firmą szkoleniową. Specjalizujemy się w rozwoju analityków Excel i Power BI. Dzięki nam każdy użytkownik potrafi automatyzować swoją pracę i projektować czytelne, atrakcyjne i interaktywne raporty – dashboardy. W 2018 roku oszczędziliśmy naszym klientom setki godzin w pracy nad raportami, pomagając w wykorzystaniu Power Query, Power Pivot i Power BI.

   Działalność edukacyjną prowadzimy przez:

  • Trio Advisory

   W ramach doradztwa biznesowego pod marką Trio Advisory świadczymy zintegrowane usługi doradcze wspierające wzrost wartości firm. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania budujące wartość firmy poprzez efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim i finansami, redukcję ryzyka biznesowego oraz wsparcie w budowie efektywnych organizacji. Wyceniamy profesjonalnie każdy element biznesu.