• Liderzy się nie rodzą – oni się tworzą Vince Lombardi

Szkolenia zamknięte

Jesteśmy niezależnym organizatorem najwyższej klasy wydarzeń dedykowanych dla biznesu. Wchodząc w skład grupy Trio Management korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszego partnera w obszarze wspierania rozwoju i poprawy efektywności organizacji. Nasze wydarzenia przygotowujemy bezpośrednio w kontakcie z Państwem tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby związane z aktualizacją wiedzy, poznaniem najnowszych trendów i rozwiązań pozwalających na budowanie wartości firmy i przewagi konkurencyjnej.

Co nas wyróżnia?

 • Indywidualne podejście do każdego klienta i każdej firmy – szkolenia przygotowujemy według konkretnych potrzeb organizacji
 • Tworzymy kompleksowe projekty szkoleń, zarówno na płaszczyźnie rozwoju kompetencji miękkich, jak i wiedzy specjalistycznej
 • Angażujemy najlepszych trenerów i ekspertów z rynku
 • Program każdego szkolenia realizowany jest w formie interaktywnych warsztatów
 • Zapewniamy kompleksową obsługę merytoryczną, organizacyjną i logistyczną organizowanych przez nas wydarzeń

Obszary specjalizacji

Metody pracy

PROCES SZKOLENIOWY

Szkolenie nie stanowi jednorazowego wydarzenia w firmie, jest zaledwie elementem złożonego procesu, którego efektem ma być określony CEL, taki jak: wzrost efektywności, poprawa komunikacji, skuteczniejsze planowanie, efektywne delegowanie, motywowanie.

Aby szkolenie przyniosło spodziewane efekty, należy zadbać o zachowanie kolejności realizacji poszczególnych jego etapów. Całość tego procesu musi być opracowana tak, aby finalnie zrealizowane warsztaty były dopasowane do Państwa potrzeb.

 

 

Poznaj nasze doświadczenie i kompetencje

Jesteśmy niezależnym organizatorem wydarzeń dedykowanych dla biznesu i administracji.
Nasza wiedza i kompetencje wynikają z ponad 10 letniego doświadczenia na rynku konferencji, warsztatów, szkoleń oraz eventów.
Stawiamy na rozwój, dotrzymując kroku dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku, dzięki czemu możemy sprostać najtrudniejszym oczekiwaniom naszych klientów.
Współpracujemy z najlepszymi trenerami i ekspertami z Polski i zagranicy.
Wchodząc w skład grupy Trio Management korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszego partnera w obszarze wspierania rozwoju i poprawy efektywności organizacji.

Kompleksowość

 • Tworzymy kompleksowe projekty szkoleń pracowników zarówno na płaszczyźnie rozwoju kompetencji miękkich, jak i wiedzy specjalistycznej
 • Zapewniamy kompleksową obsługę merytoryczną, organizacyjną i logistyczną szkoleń, warsztatów, eventów i konferencji korporacyjnych

Podejście

 • Do każdego Partnera podchodzimy indywidualnie przygotowując za każdym razem program szyty na miarę i angażując najlepszych trenerów oraz praktyków

Profesjonalizm i doświadczenie

 • Ponad 10 lat doświadczenia na rynku konferencji, warsztatów, szkoleń oraz eventów
 • Nasz zespół zrealizował już ponad 1100 wydarzeń biznesowych
 • Współpracowaliśmy z ponad 1800 prelegentami

Napisz nam jakiego szkolenia szukasz. Odpowiemy w ciągu 48 godzin!

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać udzielone poniżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłana na adres e-mail: kontakt@trioconferences.pl.
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
 
 
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Trio Conferences spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. z siedzibą w Lublinie (20-027), przy ul. Lipowej 4a.
Dane osobowe zbierane są w celu możliwości realizacji kontaktu, obsługi klienta, umowy, działań marketingu bezpośredniego (e-mailing, newslettery) oraz przedstawiania ofert handlowych.
Zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pan/i prawo do wglądu do swoich danych oraz poprawiania ich treści a także odwołania zgody na ich przetwarzanie.
Podanie danych jest dobrowolne.
Obowiązek informacyjny znajdą Państwo w paragrafie 7 naszego regulaminu.

Nasi partnerzy