Data Science w biznesie

Zaawansowana analityka w służbie organizacji

21-22 listopada, Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa

 

 

Dostępność technologii dla biznesu jest łatwa jak nigdy dotąd. Wybór wśród rozwiązań oferowanych przez dostawców komercyjnych, jak również na rynku open-source rośnie z miesiąca na miesiąc. Jak efektywnie wykorzystać te technologie do optymalizacji kluczowych dla organizacji procesów? Jak zorganizować proces analityczny w firmie? Jak sprawdzają się rozwiązania chmurowe?

 

 

To tylko nieliczne z tematów, które zostaną omówione przez ekspertów reprezentujących m.in.: Travel Labs Poland, A Ryanair Company, Amazon Web Services, Allegro, BEST, Grupa Pracuj.pl, Ericsson, Credit Agricole, GE Healthcare, Crestt, Medtronic i inni.

HOT TOPICS

  • Wymagania biznesowe w projektach analitycznych
  • Citizen Data Scientist vs Expert Scientist
  • Rozwiązania cloudowe i ich funkcjonalności
  • Text mining w różnych odsłonach biznesowych
  • Deep learning w praktyce
  • Wartościowe modele predykcyjne dla Twojego biznesu
  • Machine learning i automatyzacja procesów

 

Formuła praktycy-praktykom zapewnia, że będziesz miał okazję do dyskusji z ekspertami analizy danych różnych branż.

Do udziału zapraszamy osoby zajmujące się analizą danych, data scientistów oraz analityków biznesowych.

 

Program spotkania

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalejzwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.

  • Kontakt dla Partnerów