Partnerzy

 • Partnerzy Srebrni

  • Predictive Solutions

   Od 25 lat wspieramy klientów w zwiększaniu efektywności ich działań poprzez wykorzystanie analizy danych. Dawniej pod szyldem SPSS Polska, teraz Predictive Solutions, pomagamy wykorzystywać dane i technologie analityczne, by spojrzeć w przyszłość i podejmować najlepsze decyzje:

   • dostarczamy narzędzia do gromadzenia i analizy danych, analiz predykcyjnych, big data,
   • tworzymy systemy dla wybranych obszarów biznesowych: AML, zapobieganie nadużyciom, windykacja, aCRM, zarządzanie obsługą spraw
   • wdrażamy technologie i oferujemy doświadczenie, wspierając klientów w osiąganiu celów biznesowych,
   • doradzamy i szkolimy w zakresie wykorzystania analizy danych.
  • StatSoft Polska

   StatSoft Polska od ponad 20 lat specjalizuje się w analityce danych. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania analityczne, predykcyjne, optymalizacyjne, raportowe, BI, oparte na platformie Statistica i nie tylko. Znajdują one zastosowanie w każdej branży, m.in.: finansach, handlu, usługach, produkcji, administracji publicznej, medycynie, R&D. Świadczymy usługi w zakresie analizy danych (konsulting, wdrożenia i inne), organizujemy szkolenia i warsztaty.

 • Partnerzy Brązowi

  • Codec Polska

   Codec jest europejskim liderem w zakresie usług doradczych i wdrażania rozwiązań wspierających efektywność organizacji. Pełniąc rolę ogniwa łączącego strategię, controlling i nowoczesne technologie wspieramy naszych klientów w osiąganiu ich celów.

   Rozwiązania oferowane przez Codec umożliwiają podejmowanie decyzji opartych na solidnych informacjach oraz zarządzanie wydajnością korporacji. Oferujemy rozwiązania dla każdego poziomu cyklu zarządzania wydajnością: od zarządzania strategią, poprzez planowanie, budżetowanie, do generowania raportów i analiz realizacji. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie konsolidacji finansowej i zarządczej. Rozwiązania analizują dane i informacje na wskroś przedsiębiorstwa.

  • MicroStrategy Poland

   MicroStrategy jest światowym liderem w dostarczaniu analitycznego i mobilnego oprogramowania dla przedsiębiorstw. Prekursor w dziedzinie BI oraz analityce dostarcza innowacyjne oprogramowanie, które umożliwia decydentom podejmowanie lepszych decyzji i zmianę sposobu, w jaki prowadzą biznes. Dostarcza klientom nie tylko światowej klasy software, ale także wsparcie ekspertów w implementacji unikalnej i inteligentnej aplikacji w każdym przedsiębiorstwie.

  • Publicis Media Polska

   Publicis Media jest obok Publicis Communications, Publicis Sapient oraz Publicis Healthcare, jednym z czterech globalnych centrów kompetencyjnych tworzących holding reklamowy Publicis Groupe.

   W ramach Publicis Media w Polsce działają cztery agencje: Starcom, Zenith, Mediavest oraz Blue 449. Każda z agencji, w oparciu o własne zasoby i ekspercką wiedzę, gwarantuje klientom łatwy dostęp do wszystkich kluczowych kompetencji i usług specjalistycznych Publicis Media, odpowiadających na ściśle określone potrzeby biznesowe marek i firm. Publicis Media zatrudnia na polskim rynku ponad 500 ekspertów w takich obszarach jak strategia komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz  business transformation.

   Publicis Media jest jedną z dwóch największych pod względem obrotów grupą agencji w Polsce (ranking RECMA). Nasi klienci otrzymują najbardziej konkurencyjne warunki handlowe, korzystają z naszych globalnych i lokalnych partnerstw biznesowych i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

 • Wystawca

  • MASS Analytics

   MASS Analytics is a technology company that specialises in developing state of the art analytics & modelling solutions that show you the optimal way to spend your marketing budget, achieve maximum ROI and predict your future performance.

   Our international experience in Marketing Mix Modelling, customer segmentation, predictive modelling and measuring the Return on Marketing Investment (ROMI) is embedded in the tools we develop and will help you deepen your business understanding based on a thorough analysis of your own data.