Praktyczny warsztat

Power BI - modelowanie i wizualizacja danych

11 GRUDNIA, CENTRUM KONFERENCYJNE ZIELNA, WARSZAWA


Zapraszamy na autorskie szkolenie z wykorzystania platformy Power BI do tworzenia nowoczesnych raportów, opracowane przez praktyka biznesu Piotra Śmigielskiego, Head of Business Intelligence z Samlerhuset Group.

Dzięki udziałowi poznasz funkcjonalności zarówno Power BI Desktop, jak i Cloud, prowadzący przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy procesu tworzenia raportu, aż do momentu jego publikacji.


 

 

 

 

Po ukończeniu warsztatu będziesz potrafił:

  • Importować danych z różnych źródeł do Power BI
  • Czyścić i normalizować dane w M i DAX
  • Budowć modelu danych – dobre praktyki
  • Doskonalić modele z użyciem języka DAX
  • Tworzyć dashboardów
  • Row level security – dostosować raportu wg. RODO
  • Publikować dashboardy

 

 

Spotkanie będzie świetną okazją, by zapoznać się z dobrymi praktykami wykorzystania Power BI w codziennej pracy.

Do udziału zapraszamy osoby zajmujące się: analizami, finansami, informacją zarządczą, kontrolingiem, wizualizacją danych.

Szkolenie poprowadzi: Piotr Śmigielski,

Head of Business Intelligence z Samlerhuset Group

 

Program

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalej zwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.