V Polish Manufacturing Excellence Summit

Optymalizacja procesów produkcyjnych

8-9 października 2019, Hotel Airport Okęcie, Warszawa

 

Dołącz do nas już w październiku!

To jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń w kraju, które od 5 lat łączy liderów produkcji i fabryk, inspiruje, a także wskazuje kierunki rozwoju i optymalizacji procesów produkcyjnych. Co roku blisko 100 przedstawicieli czołowych polskich organizacji, spotyka się, by w gronie ekspertów dyskutować o aktualnych wyzwaniach sektora produkcyjnego. W czasach, gdy technologia wkracza do fabryk w tempie niespotykanym nigdy wcześniej, nie możesz przegapić tego wydarzenia.

W tym roku program skupi się wokół następujących obszarów:

  • Smart factory - gdzie można wykorzystać efekt automatyzacji
  • Jak robotyzacja może zmienić Twój proces produkcji
  • Industrial data – jak wykorzystać dane produkcyjne do optymalizacji procesów
  • Analityka predykcyjna na liniach produkcyjnych
  • Jak anagażować pracowników w dobie robotyki

Szczegóły programu już wkrótce! Pozostań z nami!!!

Konferencja jest idealną okazją do wymiany doświadczeń i rozmów kuluarowych pomiędzy uczestnikami oraz nawiązania nowych kontaktów zawodowych.

Do udziału zapraszamy dyrektorów i kierowników ds. produkcji, technicznych, ciągłego doskonalenia, optymalizacji procesów produkcyjnych, a także wszystkich praktyków związanych ze zwiększeniem efektywności zakładu produkcyjnego

 

Stawiamy przede wszystkim na praktykę, jeżeli Ty także, to nie może Cię tu zabraknąć!

Widzimy się w październiku! Wszystkiego dobrego na drodze do nowych usprawnień!

Prelegenci poprzednich edycji

 

Optymalizacja procesów produkcyjnych  pod takim hasłem odbyła się kolejna, czwarta już edycja, Polish Manufacturing Excellence Summit.

Wydarzenie przyciągnęło grono ponad 150 praktyków w tym m.in. dyrektorów fabryk i zakładów produkcyjnych, inżynierów, kierowników operacyjnych oraz osób odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu oraz ciągłe doskonalenie procesów.

 

 

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeśli masz pytania napisz do nas!

Pliki do pobrania

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalej zwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.