W tym roku wspierają nas:

 • Srebrni Partnerzy

  • Exact Software Poland

   Exact Software Poland jest uznanym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Firma oferuje m.in. systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), aplikacje do automatyzacji procesów magazynowych (WMS), systemy elektronicznego obiegu dokumentów i przepływów pracy (Workflow) oraz zarządzania zasobami ludzkimi (HRM). Dostarcza również systemy zarządzania serwisem oraz prowadzenia handlu elektronicznego z wykorzystaniem portalu B2B e-Commerce. Oprogramowanie Exact umożliwia skuteczną automatyzację i optymalizację procesów biznesowych.

   Exact Software Poland działa na polskim rynku od 1992 roku. Bazując na światowych standardach, Exact w Polsce uwzględnia wymogi lokalnego rynku. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące analizę wymagań klienta na etapie planowania projektu wdrożenia oprogramowania, zarządzanie projektem wdrożeniowym, wsparcie implementacji systemu zarówno w formie szkoleń i konsultacji, jak również świadczenie posprzedażowej pomocy technicznej.

  • Ilabo

   W ilabo tworzymy oprogramowanie, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań IoT i Industry 4.0 pomaga fabrykom osiągać lepsze wyniki: produkować więcej, taniej oraz lepiej.

   Łączymy zasoby produkcyjne Twojej fabryki z naszym systemem przetwarzania danych i udostępniamy Ci ich widok w czasie rzeczywistym w chmurze. Pobieramy dane z maszyn, analizujemy je, prezentujemy w postaci kompleksowej informacji o ich parametrach wydajnościowych (m.in. OEE i jego składowe) oraz dajemy bezpieczny dostęp do nich z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą telefonu, tabletu czy z komputera PC.

   Udostępniamy obrazy wideo prezentujące pracę poszczególnych maszyn produkcyjnych w czasie rzeczywistym. Obrazy te mogą być następnie użyte do analizy i eliminacji źródeł występowania przestojów zarówno dla całej linii produkcyjnej, jak i jej poszczególnych modułów.
   Proponujemy swoim klientom narzędzia, pozwalające na sprawne wykonywanie procesów kontroli jakości, ułatwiające i optymalizujące planowanie pracy pracowników oraz na obługę procesów związanych z serwisowaniem maszyn produkcyjnych.

   Obsługujemy procesy skanowania, rozpoznawania i etykietowania paczek oraz palet z produktem gotowym i raportowania wytworzonych dóbr do centralnego systemu, wszystko to automatycznie i na bieżąco. Integrujemy nasze oprogramowanie z systemami klasy ERP.

  • StatSoft Polska

   StatSoft Polska od ponad 20 lat specjalizuje się w analityce danych. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania analityczne, predykcyjne, optymalizacyjne, raportowe, BI, oparte na platformie Statistica i nie tylko. Znajdują one zastosowanie w każdej branży, m.in.: finansach, handlu, usługach, produkcji, administracji publicznej, medycynie, R&D. Świadczymy usługi w zakresie analizy danych (konsulting, wdrożenia i inne), organizujemy szkolenia i warsztaty.

 • Brązowi Partnerzy

  • ASD Consulting

   ASD Consulting jest firmą z branży doradztwa operacyjnego, która od początku swojej działalności łączy:

   • podejście procesowe (Lean Management, ACM, Six Sigma)
   • z zaawansowaną analizą danych (Data Mining, Algorytmy Sztucznej Inteligencji)

   w celu optymalizacji produkcji i logistyki. Obecne trendy w zarządzaniu – silny rozwój koncepcji Industry 4.0 – pokazują, że przyjęta przez nas droga do optymalizacji procesów była słuszna.

  • CFI Systemy Informatyczne

   CFI Systemy Informatyczne to firma konsultingowo-informatyczna. Specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu systemów zarządzania klasy ERP. Pomaga swoim klientom w jeszcze lepszej organizacji pracy, optymalizacji poszczególnych czynności i całych procesów realizowanych w ich przedsiębiorstwach. Doradza w jaki sposób poprawić efektywność wykonywanych działań i jak osiągnąć wyznaczony cel biznesowy. Wynikiem jej pracy jest wartość dodana, mierzalna i widoczna dla klienta korzyść w postaci większej sprzedaży, niższych kosztów, czy wyższej jakości obsługi klienta.

   Jej podstawowy produkt – VENDO.ERP – to kompleksowe i elastyczne rozwiązanie wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem. Obecnie użytkowane w ponad 500 firmach przez około 9000 pracowników działów produkcji, sprzedaży, magazynu, księgowości, marketingu, czy finansów. Dedykowane przedsiębiorstwom różnych branż, głównie tym, których specyficzne wymagania i potrzeby wykraczają poza możliwości klasycznych rozwiązań.

  • FANUC Polska

   FANUC to światowy lider technologii CNC oraz robotyki, który od ponad 60 lat oferuje producentom na całym świecie niezawodne sterowania CNC, roboty przemysłowe oraz wysokowydajne obrabiarki: Robodrill, Robocut oraz Roboshot.

   Jako niekwestionowany pionier w dziedzinie komputerowego sterowania urządzeń numerycznych (CNC), wciąż udoskonala swoje produkty i wyznacza nowe trendy w rozwoju technologii. Systematyczne, wysokie nakłady na badania i rozwój powodują, że maszyny marki FANUC charakteryzuje niedościgniona szybkość, precyzja i niespotykana w branży efektywność.

   W ofercie firmy FANUC są również dostępne produkty wpisujące się w ideę Przemysłu 4.0 tj. FIELD System – rozwiązanie umożliwiające łączenie maszyn i robotów w zdalnie zarządzaną sieć, stałe monitorowanie stanu obrabiarek i robotów przemysłowych w celu analizowania danych z produkcji i optymalizowania jej parametrów, a także prowadzenie diagnostyki prewencyjnej, zapobiegającej nieprzewidzianym przestojom produkcji.

  • INTEGART

   Integart jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej. Firma zatrudnia 190 pracowników i obsługuje klientów poprzez rozbudowaną sieć łącznie 15 oddziałów w Polsce i w Czechach. Integart jest przedstawicielem takich producentów jak: HP, Zund, 3M, Neschen, Arlon, Avery Dennison, Mactac, LG Chem, Politape/Kemica, Nitto i wielu innych.

   Od roku 2017 jest oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D HP Jet Fusion. Dzięki technologii zastosowanej w tych urządzeniach możliwe jest wprowadzenie nowego, innowacyjnego sposobu prototypowania oraz produkcji w pełni funkcjonalnych części. Podstawą HP Jet Fusion 3D jest najmniejszy blok budujący – HP Voxel. Dzisiaj portfolio urządzeń HP 3D w ofercie Integart stanowią urządzenia:
   • HP Jet Fusion 3D z serii 5200 – rozwiązanie dla firm produkujących na masową skalę za pomocą Additive Manufacturing. Idealne narzędzie wpisujące się w trend Przemysłu 4.0.
   • HP Jet Fusion 3D z serii 4200 – rozwiązanie dedykowane zarówno dla prototypowania oraz produkcji małych i średnich serii elementów.
   • HP Jet Fusion 3D z serii 500 – idealne do zastosowań dla małych lub średnich zespołów projektowych, głównie w prototypowaniu. Pozwala na wytwarzanie w pełni funkcjonalnych i kolorowych części z poliamidu PA12.

   Wszystkich zainteresowanych drukiem 3D i technologią MJF Integart zaprasza do show room’u HP DEMO LAB 3D, w Błoniu k. Wrocławia.

  • Seito Polska

   Seito Polska to firma dostarczająca usługi outsourcingowe w obszarze transportu wewnętrznego oraz obsługi procesów produkcyjnych. Celem, jaki stawia sobie spółka, jest świadczenie usług najwyższej jakości oraz zapewnienie ich wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Elastyczność w podejściu do oczekiwań Klientów otwiera perspektywę poprawy wydajności procesów oraz racjonalizacji kosztów. Tego typu możliwości firma zyskuje m.in. dzięki stosowanym narzędziom Lean Management, innowacyjnemu podejściu oraz zapleczu technicznemu obecnemu w całej Polsce.

 • Partnerzy

  • Trio Advisory

   W ramach doradztwa biznesowego pod marką Trio Advisory świadczymy zintegrowane usługi doradcze wspierające wzrost wartości firm. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania budujące wartość firmy poprzez efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim i finansami, redukcję ryzyka biznesowego oraz wsparcie w budowie efektywnych organizacji. Wyceniamy profesjonalnie każdy element biznesu.