W tym roku wspierają nas:

 • Brązowi Partnerzy

  • ProOptima Customer Experience Management

   Pomagamy naszym Klientom dbać o ich najważniejszy zasób – ich klientów!
   Od 13 lat doskonalimy kompetencje i zwiększamy zaangażowanie pracowników naszych klientów w budowanie produktywnych relacji z klientami.
   Realizujemy strategiczne i operacyjne projekty z obszaru Customer Experience Management (CXM/CEM). Wiemy, że CEM to nie powierzchowne zmiany w obsłudze klienta, ale sedno biznesu. To dzięki koncentracji pracowników na sprawach klienta rozwijają się firmy. W tym obszarze nie ma dróg na skróty!
   Nasze autorskie podejście umożliwia wewnętrzną transformację firmy. Działania koncentrujemy nie tylko na pracownikach pierwszej linii kontaktu z klientem, ale i na liderach zmiany. To od wizji i podejścia menedżerów zależy sukces w budowaniu trwałych relacji z klientami firmy.

   Obsługa klienta zaczyna się od głowy Prezesa!

   Pomagamy rosnąć zarówno firmom rodzinnym, jak i doskonalimy funkcjonowanie korporacji. Spośród firm konsultingowych w obszarze Customer Experience jesteśmy jedną z firm o najdłuższym stażu! Od 2009 roku propagujemy podejście CEM w Polsce. Dzielimy się wiedzą, inspirujemy menedżerów. Naszą misją jest promowanie szacunku w relacjach firm ze swymi klientami i wewnątrz organizacji. Jesteśmy głęboko przekonani, że od jakości relacji wewnątrz firmy zależy jakość relacji z jej klientami.

 • Partnerzy

  • Trio Advisory

   W ramach doradztwa biznesowego pod marką Trio Advisory świadczymy zintegrowane usługi doradcze wspierające wzrost wartości firm. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania budujące wartość firmy poprzez efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim i finansami, redukcję ryzyka biznesowego oraz wsparcie w budowie efektywnych organizacji. Wyceniamy profesjonalnie każdy element biznesu.

  • Freshmail