Informacja zarządcza i wizualizacja danych

Spotkanie praktyków

13-14 grudnia, Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa

Rzetelna informacja zarządcza stanowi podstawę podejmowania trafnych decyzji biznesowych w organizacjach. W dobie ogromnej ilości danych i digitalizacji biznesu, odpowiednia weryfikacja danych i zorganizowanie efektywnego procesu raportowania staje się kluczem do sukcesu.

Aby przybliżyć Państwu najnowsze praktyki związane z organizacją informacji zarządczej w polskich organizacjach, przygotowaliśmy dwudniowe spotkanie praktyków, podczas którego eksperci podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem w zakresie inteligentnych praktyk kontrolingowych. Wśród prelegentów znajdziecie Państwo przedstawicieli: Santander Bank, Tesco, FlixBus, Danone, BNP Paribas Securities Services, Huuuge Games, Colian, TVN czy Medicover.

Dzięki udziałowi w spotkaniu dowiesz się jak:

  • Zapewnić przejrzystość raportów i analiz
  • Wykorzystać dodatki Excel BI do profesjonalnej wizualizacji danych
  • Zaprojektować nowoczesny i czytelny dashboard
  • Istotna jest strategia data governance w praktyce kontrollingowej
  • Wykorzystać storytelling do wzmocnienia przekazu danych
  • Komunikować analizy i raporty zarządowi
  • Jak zadbać o atrakcyjną formę dla decydentów
  • Unikać typowych błędów

 

  

Formuła praktycy-praktykom zapewnia, że będziesz miał okazję do dyskusji z ekspertami różnych firm.

Do udziału zapraszamy osoby zajmujące się kontrolingiem, finansami, wizualizacją czy analizami.

Agenda

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalej zwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.