Spotkanie Praktyków

Komunikacja wewnętrzna jako dialog w dobie rynku pracownika

16-17 października 2019 r.

Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa

Problem komunikacji dotyczy wielu sfer życia i dotyka każdego z nas. Zdaniem praktyków, komunikacja w środowisku pracy jest jednym z najważniejszych wyzwań organizacji.

 Jak bowiem kontaktować się z pracownikiem, by nas dobrze zrozumiał, zwłaszcza, gdy komunikujemy do środowiska       wielonarodowego?

  Jak budować skuteczne zaangażowanie?

  W jaki sposób zachęcić zarząd do wsparcia działów komunikacji?

  Co zrobić, by komunikat dotarł do adresata?

 I w końcu, co zrobić, by pracownicy zostali z nami na dłużej?

 

Wspomniane wyżej pytania spędzają Ci sen z powiek? A może szukasz ciekawych praktyk, które inspirują do wprowadzenia nowych rozwiązań? Jeśli tak, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki analizie case studies uznanych na rynku firm, takich jak: Philip Morris International, Grupa PZU, L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie, BNP Paribas Securities Services Poland, ENERIS Ochrona Środowiska, Leroy Merlin Polska, Nationale-Nederlanden, Grupa Eurocash, Provident Polska, MGI Polska (Sieć Bricomarché), Capgemini, pogłębisz swoją wiedzę o tym, co zrobić, by efektywnie zaangażować pracowników w życie firmy oraz jakimi kanałami dotrzeć do odbiorców.

FORMUŁA PRAKTYCY-PRAKTYKOM

W związku z formułą praktycy-praktykom, będziesz miał okazję zadać pytania oraz wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z przedstawicielami innych firm.

DLA KOGO?

Wydarzenie kierowane jest w szczególności do: Dyrektorów, Kierowników, Managerów, Specjalistów: działów.: komunikacji, komunikacji wewnętrznej, komunikacji korporacyjnej, PR, HR, projektów komunikacyjnych oraz Employer Branding Managerów.

  • Jak zarządzać kanałami w social mediach
  • Komunikacja w CSR, czyli CO i JAK komunikować
  • Komunikacja w środowisku wielonarodowym i wielojęzycznym
  • Budowa strategii komunikacji wewnętrznej
  • Jak motywuje nr 1 światowej gamifikacji Yu-Kai Chou?
  • Employer Branding w organizacji o różnorodnej strukturze

Swoim doświadczeniem podzielą się:

Pliki do pobrania

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalej zwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.