Spotkanie Praktyków

Jak motywować pracowników produkcyjnych

16-17 kwietnia 2019 r., Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa

 

W dobie rynku pracownika, coraz więcej właścicieli i dyrektorów zakładów produkcyjnych poszukuje sprawdzonych rozwiązań i pomysłów, które pozwolą nie tylko utrzymać wystarczające zatrudnienie, ale i zapewnią odpowiedni poziom zmotywowania do pracy.

To z myślą o takich potrzebach powstał program tego spotkania – to tu będą mogli Państwo zdobyć inspiracje i wskazówki, które będzie można wykorzystać w codziennej pracy!

Jeśli więc szukasz odpowiedzi na to:

⇒ co zrobić, żeby nie podnosić wynagrodzeń w nieskończoność

 jakimi niefinansowymi świadczeniami zatrzymać pracowników

  za jaki dodatkowy wkład można i powinno się  wynagradzać

  jak motywować najmłodszych na produkcji

  jak ambitnie tworzyć ścieżki rozwoju pracownikom na produkcji

to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki analizie case studies uznanych na rynku firm, takich jak: Mars Polska, Rettig Heating, British-American Tobacco Polska,VOX Profile, KaiZen HR, Green Factory, dowiesz się, co zrobić, by efektywnie zaangażować pracowników w życie firmy. W związku z formułą praktycy-praktykom, będziesz miał okazję zadać pytania oraz wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z przedstawicielami innych firm.

FORMUŁA PRAKTYCY-PRAKTYKOM

W związku z formułą praktycy-praktykom, będziesz miał okazję zadać pytania oraz wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z przedstawicielami innych firm.

DLA KOGO?

Wydarzenie kierowane jest w szczególności do: Dyrektorów, Kierowników, Managerów działów produkcyjnych, personalnych i rekrutacyjnych.

  • Metody mierzenia skuteczności działań motywacyjnych
  • Zarządzanie międzypokoleniowe na produkcji
  • Empowerment w praktyce
  • Kadra zarządcza a pracownicy produkcyjni
  • Skuteczność finansowych systemów motywacyjnych vs model niefinansowy MAP 
  • Jak motywuje nr 1 światowej gamifikacji Yu-Kai Chou?

Swoim doświadczeniem podzielą się:

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalej zwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.