Reklama suplementów diety. Jak przygotować się na nadchodzące zmiany?

WARSZTATY

11  stycznia 2018 r., Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa

 

Nad rynek reklamy suplementów diety nadciąga wizja jednej z najbardziej rygorystycznych ustaw tej kadencji parlamentu. Zmiany, które mają uregulować sposób prezentacji tych produktów konsumentom, mają ukrócić nierzetelny i wprowadzający konsumentów w błąd przekaz. GIS, który jest ich inicjatorem, chce umożliwić nakładanie na producentów suplementów diety kar pieniężnych sięgających do 20 mln zł.

Jakie konsekwencje czekają całą branże? / Jak najlepiej przygotować się do zmian?
Jakie działania należy podjąć, aby bez obaw czekać na wejście w życie nowych przepisów?

Na te i inne pytania odpowiedzą Państwu eksperci z kancelarii KRK Kieszkowska Rutkowska Kolasiński i Fundacji LEGE PHARMACIAE w trakcie naszych warsztatów, które w sposób praktyczny i kompleksowy omówią kluczowe zagadnienia projektowanych zmian.

Serdecznie zapraszam do udziału w naszym wydarzeniu osoby odpowiedzialne za tworzenie i zarządzanie przekazem reklamowym suplementów diety i leków bez recepty ze strony producentów, dystrybutorów i agencji reklamowych.

Udział w tym wydarzeniu będzie doskonałą okazją nie tylko do wzbogacenia swojej wiedzy na temat projektowanych zmian, ale również zadawania pytań ekspertom i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze szczegółową agendą.

Liczę na spotkanie z Państwem podczas warsztatów!

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, o czym poinformuje osobę zgłaszającą w odrębnej wiadomości mailowej.

 

Kluczowe zagadnienia programu

• Projektowane zmiany - czy „uderzą” w branżę?
• Najczęstsze błędy w znakowaniu
• Reklama suplementów w świetle orzecznictwa prezesa UOKiK i Rady Reklamy

•Konsekwencje prawne nieuczciwej reklamy

 

Program warsztatów

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalejzwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania napisz do nas!