Ryzyka Inwestora i Wykonawcy inwestycji budowlanych w branży energetycznej

WARSZTATY

21 lutego 2018 r., Centrum Konferencyjne Zielna, Warszawa

 

Zapraszam do udziału w praktycznych warsztatach, których celem będzie konkretne i kompleksowe omówienie ryzyk, jakie towarzyszą Państwu w procesie realizacji inwestycji budowlanej w branży energetycznej.
Nasi Eksperci reprezentujący kancelarię JARA DRAPAŁA & PARTNERS przedstawią zagadnienia, których poznanie pozwoli Państwu na sprawną identyfikację zagrożeń i ich wczesną minimalizację.

Wśród poruszanej tematyki znajdą Państwo, m.in.:

  • Jakie są nowe przesłanki odpowiedzialności solidarnej inwestora a jakie wykonawcy i w jaki sposób wpływają na praktykę kontraktową
  • Jak zarządzać ryzykiem prawnym związanym z roszczeniami własnymi i wykonawców
  • W jaki sposób przygotować się do obrony przed roszczeniami
  • Jakie są warunki zastosowania mechanizmu odwróconego VAT na usługi budowlane
  • Najnowszą praktykę organów podatkowych

Powyższe zagadnienia będą prezentowane z uwzględnieniem perspektywy inwestora i wykonawcy. Prócz wzbogacenia wiedzy o najnowsze zmiany prawne i przydatne wskazówki do zarządzania ryzykiem prawnym, będą mieli Państwo możliwość wymiany praktycznych doświadczeń z innymi uczestnikami warsztatów oraz rozwiania swoich wątpliwości przez możliwość zadawania pytań i bezpośrednich rozmów z prowadzącymi.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze szczegółową agendą.

Liczę na spotkanie z Państwem podczas warsztatów!

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia, o czym poinformuje osobę zgłaszającą w odrębnej wiadomości mailowej.

 

Ważne zagadnienia

• Zmiany zasad odpowiedzialności solidarnej
• Mechanizm odwróconego VAT na usługi budowlane
• Sposoby ograniczania ryzyk prawnych i finansowych przez wykonawców, podwykonawców i inwestorów inwestycji energetycznych

 

Program warsztatów

Aby pobrać ten plik, podaj swój adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trio Conferences Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 9 (dalejzwana Trio Conferences), w celu korzystania z prowadzonej przez Trio Conferences usługi„Newsletter Trio Conferences” oraz informacji o produktach Trio Conferences.Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listydystrybucyjnej usługi „Newsletter Trio Conferences”.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania napisz do nas!